zmień wielkość tekstu:
 A+ 100% A-
Zostaw numer. Oddzwonimy. Prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane.
Wpisz proszę swój numer telefonu.
Dziękujemy za pozostawienie numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe. Wciśnij szary przycisk [x] w prawym górnym rogu tego okna, aby je zamknąć.
zmień kolor tła:

Witaj na stronie Sawimed. Strona jest przystosowana dla osób słabo widzących. Jeżeli chcesz skorzystać z funkcji czytania - zaznacz tekst na stronie i użyj głośnika aby system przeczytał zaznaczony przez Ciebie tekst.   Wciśnij przycisk z głośnikiem (poniżej) aby wysłuchać zaznaczonego tekstu. Witaj na stronie Sawimed. Strona jest przystosowana dla osób słabo widzących. Jeżeli chcesz skorzystać z funkcji czytania - zaznacz tekst na stronie i użyj głośnika aby system przeczytał zaznaczony przez Ciebie tekst.

Pole Elektromagnetyczne

Jest to pole elektromagnetyczne wielkiej częstotliwości. Zastosowanie fali wysokiej częstotliwości do terapii cieplnej umożliwia głębszą penetrację ciepła w porównaniu z innymi zabiegami z zakresu ciepłolecznictwa.

Ciepło endogeniczne wytwarzane przez Performa + ma szerokie zastosowanie terapeutyczne wpływające na szereg procesów fizjologicznych w mięśniach, ścięgnach i tkance łącznej poprawiając metabolizm komórkowy, stopień reakcji enzymów i krążenia w obszarach poddawanych zabiegowi.

Performa + działa w trybie pracy impulsowej wysyłając krótkie fale w postaci uderzeń zawierających dużą dawkę energetyczną co sprawia, że penetracja ciepła jest bardzo głęboka podczas, gdy pacjent zaledwie odczuwa ciepło.

p>Wskazania:

  • bóle ostre,
  • reumatoidalne zapalenie stawów,
  • choroby układu oddechowego,
  • choroby nerek,
  • choroby dróg moczowych,
  • choroby układu krążenia.

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Wciśnij przycisk z głośnikiem (poniżej) aby wysłuchać zaznaczonego tekstu.