zmień wielkość tekstu:
 A+ 100% A-
Zostaw numer. Oddzwonimy. Prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane.
Wpisz proszę swój numer telefonu.
Dziękujemy za pozostawienie numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe. Wciśnij szary przycisk [x] w prawym górnym rogu tego okna, aby je zamknąć.
zmień kolor tła:

Witaj na stronie Sawimed. Strona jest przystosowana dla osób słabo widzących. Jeżeli chcesz skorzystać z funkcji czytania - zaznacz tekst na stronie i użyj głośnika aby system przeczytał zaznaczony przez Ciebie tekst.   Wciśnij przycisk z głośnikiem (poniżej) aby wysłuchać zaznaczonego tekstu. Witaj na stronie Sawimed. Strona jest przystosowana dla osób słabo widzących. Jeżeli chcesz skorzystać z funkcji czytania - zaznacz tekst na stronie i użyj głośnika aby system przeczytał zaznaczony przez Ciebie tekst.

Hydroterapia

Jest to dział fizjoterapii nazywany inaczej wodolecznictwem. Jest metodą leczenia bodźcowego polegającą na zewnętrznym wykorzystywaniu wody. Podstawę leczniczego działania stanowi temperatura lub ciśnienie wody użytej odpowiednio do danej terapii. W zabiegach wodnych działa na chorego czynnik termiczny, hydrostatyczny i mechaniczny. Hydroterapia wpływa korzystnie na układ krążenia, układ nerwowy oraz wiele innych narządów organizmu. Redukuje wzmożone napięcie mięśniowe i zmniejsza zmiany reumatyczne. Może być zastosowana u osób cierpiących na osteoporozę.

W ramach naszej pracowni wykonywane są następujące zabiegi:

  • masaż wirowy kończyn górnych i dolnych,
  • masaż podwodny całkowity lub częściowy,
  • kąpiel perełkowa,
  • kąpiel perełkowa z hydromasażem.

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Wciśnij przycisk z głośnikiem (poniżej) aby wysłuchać zaznaczonego tekstu.