zmie? wielko?? tekstu:
 A+ 100% A-
Zostaw numer. Oddzwonimy. Prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane.
Wpisz proszę swój numer telefonu.
Dziękujemy za pozostawienie numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe. Wciśnij szary przycisk [x] w prawym górnym rogu tego okna, aby je zamknąć.
zmie? kolor t?a:

Witaj na stronie Sawimed. Strona jest przystosowana dla osób słabo widzących. Jeżeli chcesz skorzystać z funkcji czytania - zaznacz tekst na stronie i użyj głośnika aby system przeczytał zaznaczony przez Ciebie tekst.   Wciśnij przycisk z głośnikiem (poniżej) aby wysłuchać zaznaczonego tekstu. Witaj na stronie Sawimed. Strona jest przystosowana dla osób słabo widzących. Jeżeli chcesz skorzystać z funkcji czytania - zaznacz tekst na stronie i użyj głośnika aby system przeczytał zaznaczony przez Ciebie tekst.

 

Sawimed Sp. z o. o. w dniu 20.07.2017 r. zakończył realizację Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: pt.”Rozwój elektronicznych usług publicznych w Sawimed poprzez wdrożenie systemów e-usług oraz elektronicznej dokumentacji medycznej”.

Całkowita wartość projektu: 708 649,11 PLN

Kwota dofinansowani EFRR: 566 443,88 PLN

W efekcie realizacji projektu w Sawimed Sp. z o.o. został wdrożony kompleksowy system  informatyczny – elektronicznej dokumentacji medycznej oraz elektronicznych usług publicznych,

W wyniku realizacji projektu wzrósł dostęp do elektronicznych usług publicznych, a także podniesiona została jakość i dostępność do usług medycznych świadczonych przez placówkę Sawimed Sp. z o. o. 

Bezpośrednim beneficjentem projektu jest Sawimed Sp. z o.o. natomiast pośrednimi są mieszkańcy województwa mazowieckiego oraz pozostałej części kraju korzystający z usług placówki. 

Z utworzonych i udostępnionych usług mogą korzystać także mieszkańcy pozostałej części kraju nie będący pacjentami Sawimed Sp. z o.o., poszukujący informacji o jednostce, w tym o świadczonych usługach; zewnętrzni instytucjonalni odbiorcy informacji z grupy kontrahentów; personel medyczny i administracyjny. 

Wciśnij przycisk z głośnikiem (poniżej) aby wysłuchać zaznaczonego tekstu.