zmień wielkość tekstu:
 A+ 100% A-
Zostaw numer. Oddzwonimy. Prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.
Pole Imię jest wymagane.
Wpisz proszę swój numer telefonu.
Dziękujemy za pozostawienie numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe. Wciśnij szary przycisk [x] w prawym górnym rogu tego okna, aby je zamknąć.
zmień kolor tła:

Witaj na stronie Sawimed. Strona jest przystosowana dla osób słabo widzących. Jeżeli chcesz skorzystać z funkcji czytania - zaznacz tekst na stronie i użyj głośnika aby system przeczytał zaznaczony przez Ciebie tekst.   Wciśnij przycisk z głośnikiem (poniżej) aby wysłuchać zaznaczonego tekstu. Witaj na stronie Sawimed. Strona jest przystosowana dla osób słabo widzących. Jeżeli chcesz skorzystać z funkcji czytania - zaznacz tekst na stronie i użyj głośnika aby system przeczytał zaznaczony przez Ciebie tekst.

Fizjoterapia Ambulatoryjna

Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne może wystawić każdy lekarz ubezpieczenia zdrowotnego, a w przypadku dysfunkcji narządu ruchu wywołanej wadami postawy – lekarz specjalista lub w trakcie specjalizacji, z poradni rehabilitacji leczniczej lub poradni ortopedii i traumatologii narządu ruchu (w tym poradni wad postawy). NFZ finansuje do pięciu zabiegów dziennie w dziesięciodniowym cyklu terapeutycznym. Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne straci ważność, jeżeli nie zostanie zarejestrowane w zakładzie rehabilitacji w terminie 30 dni od daty wystawienia.

Informacje dla pacjentów ubiegających się o leczenie w Sawimed

Zabiegi odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00. Harmonogram zabiegów ustalany jest przy pierwszej wizycie.

 

Pacjenci zakwalifikowani do korzystania z zabiegów fizjoterapeutycznych powinni posiadać:

  1. Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne, (może być wystawione przez każdego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego).
  2. Dowód tożsamości.
  3. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego z podaniem ewentualnych przeciwwskazań.
    UWAGA! Niestabilne ciśnienie tętnicze oraz niestabilna choroba niedokrwienna serca jest przeciwwskazaniem do korzystania z wielu zabiegów rehabilitacyjnych.
  4. Duży ręcznik kąpielowy do zabiegów.
  5. Strój kąpielowy, ubranie umożliwiające łatwy dostęp do okolicy zabiegowej – w zależności od rodzaju zleconych zabiegów.
  6. Obowiązkowo: obuwie na zmianę oraz worek / torbę foliową do pozostawienia obuwia zewnętrznego w szatni.

Informujemy, że: :

Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 10 zł za klucz od szafki w szatni.

 

Materiały do pobrania:

Informacja – Rehabilitacja Ambulatoryjna

 

 

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Wciśnij przycisk z głośnikiem (poniżej) aby wysłuchać zaznaczonego tekstu.